Буданов про плани зі знищення Кримського мосту: сподіваюся, вже цього року

Estimated read time 1 min read

Керівник української військової розвідки Кирило Буданов сподівається, що незаконно збудований російськими окупантами Кримський міст буде ліквідований вже цього року.

Таку думку він висловив в етері телемарафону.

Ведучі запитали очільника ГУР, чи палатиме цей ворожий об’єкт цього року.

Палати йому немає чому, він має закінчити своє існування, — зауважив Буданов, а на уточнююче питання, чи припинить даний міст існування у 2024-му, Буданов відповів: «я сподіваюся».

Також керівник військової розвідки оцінив вірогідну реакцію російського диктатора Володимира Путіна на такий розвиток події. Зокрема відповів на питання, чи готовий очільник Кремля змиритися з втратою Керченського моста, і чи не вирішить застосувати ядерне озброєння.

Та кого цікавить, чи готовий він, чи не готовий. Є об’єктивна реальність. Ви думаєте, що якби його запитали 24 лютого 2022 року, чи готовий він воювати кілька років, то він би сказав «та ну, ви що». Але є об’єктивна реальність. Неприємні речі, на жаль, стаються для обох сторін, — висловився Буданов.

Також він закликав «не драматизувати ситуацію».

Те, що це буде болісно для Путіна — ймовірно. Сказати, що його схопить «припадок» — це не правда, — резюмував Буданов.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року голова Служби безпеки України (СБУ) Василь Малюк заявив, що українців очікує «багато сюрпризів», а Кримський міст «приречений» на знищення.

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора