П’ятниця, 23 Лютого 2024

БПЛА для України. До латвійської «коаліції дронів» приєднались уже майже 20 країн

Estimated read time 1 min read

Міністр оборони Латвії Андріс Спрудс заявив, що країна досягла прогресу у створенні коаліції з майже 20 країн для озброєння українських сил «тисячами» нових дронів.

КИЇВ24
Військові керують дронами. Ілюстративне зображення. Фото: відкриті джерела

Очільника латвійського оборонного відомства цитує агентство Bloomberg.

Так, за його словами, основна мета — зробити все, щоб якомога більше цих безпілотників також було доставлено в Україну. Ця заява продемонструвала масштаб ініціативи, оголошеної близько місяця тому після зустрічі з українським колегою Рустемом Умеровим, коли йшлося про плани створення відповідної коаліції дронів.

Латвійський міністр зазначив, що ці дрони допоможуть українським захисникам у протистоянні широкомасштабній військовій агресії РФ, адже безпілотники стали важливим елементом бойових дій.

Спрудс не став розкривати додаткові подробиці про проєкт щодо безпілотників, проте сказав, що «наразі ми знаходимося на етапі, коли ми наближаємося до 20 партнерів».

Нагадаємо, що 12 грудня міністр оборони Латвії Андріс Спрудс під час зустрічі з очільником оборонного відомства України Рустемом Умєровим у Києві ініціював створення коаліції дронів.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Німецька опозиція знову вимагає передати Україні Taurus. Питання винесуть на голосування

Орбан заявив, що виділення Україні 50 мільярдів євро «порушує суверенітет ЄС»