Байден заявив, що готовий закрити кордон США, але є умова

Estimated read time 1 min read

Президент США Джо Байден заявив, що готовий закрити південний кордон у разі кризи з мігрантами. Він закликав законодавців ухвалити відповідний законопроект.

Про це повідомляє Білий дім.

Американський лідер зазначив, що два місяці тому він доручив своїй команді розпочати переговори у Сенаті, щоб розв’язати питання захисту кордону.

Ось уже кілька тижнів вони цим займаються. Працюємо цілодобово. Те, що було узгоджено, могло б — якби було ухвалено в законі — стати найжорсткішим і найсправедливішим набором реформ для забезпечення безпеки кордонів, який будь-коли був.

За його словами, нові рішення дали б йому повноваження закрити кордон в разі кризи, якщо він буде перенавантажений.

Байден заклика Конгрес надати фінансування для захисту кордону. Зокрема, це включає роботу 1300 агентів прикордонної служби, 375 імміграційних суддів, 1600 офіцерів з питань притулку та понад 100 новітніх інспекційних машин.

І якби мені надали такі повноваження, я б скористався ними того дня, коли підпишу закон. Забезпечення безпеки кордону за допомогою цих переговорів — перемога для Америки. Для всіх, хто вимагає посилення контролю, це спосіб зробити це. Якщо ви серйозно ставитеся до кризи, ухваліть двопартійний законопроєкт, і я його підпишу.

Міграційна криза у США

Між Вашингтоном та владою Техасу виник конфлікт, внаслідок якого штат взяв під свій контроль кордон з Мексикою.

Зокрема, губернатор Техасу наказав місцевим підрозділам Національної гвардії взяти кордон під свій контроль і почати зводити укріплення з колючим дротом. При цьому техаські силовики відмовляються пускати назад на кордон федеральних прикордонників.

Тим часом Сенат США погодив розширення повноваження країни, щоб обмежити нелегальний потік мігрантів () на кордоні з Мексикою.

Детальніше про кризу мігрантів — читайте за посиланням. 

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора