Неділя, 25 Лютого 2024

Аналітик розповів, які є невідповідності є у заявах росіян щодо падіння Іл-76

Estimated read time 1 min read

Чи були на борту українські військовополонені, поки невідомо.

КИЇВ24
Російський Іл-76, відкриті джерела

На невідповідності у заявах росіян з приводу падіння літака розповів в ефірі КИЇВ24 військовий експерт Дмитро Снєгирьов.

З його слів, літак не могли збити комплексом IRIS-T.

Заява Картаполова – збили трьома ракетами Patriot або IRIS-T… По-перше, російські пабліки повідомляють про те, що було два вибухи. Знову невідповідність. Ну, то таке, але тактико-технічні характеристики IRIS-T, від точки пуску на території Харківської області, до точки падіння ІЛ-76, це 130 кілометрів. IRIS-T – це зенітно-ракетний комплекс середнього радіуса дії. Дальність враження – 40 кілометрів. Яким чином Збройні сили України могли збити ІЛ-76 в небі над Бєлгородщиною, якщо у нього дальність враження – 40 кілометрів? Тобто ступінь ідіотизму Картаполова, вона просто критична навіть для росіян. На цьому можна б власне і ставити крапку. Ще раз повторюю, можливості української сторони щодо збиття IRIS-T вже спростовані самим Картаполовим. Друге, борт знаходився там на момент коли працювала російська ППО. Третє, російська сторона нехтувала правилами безпеки й відповідно підняла 2 військових літаки на момент ракетної загрози.

Нагадаємо, вдень 24 січня у Бєлгородській області РФ розбився військовий транспортний літак Іл-76, який зазвичай використовують для перевезення техніки і десанту. Докладно про падіння Іл-76 ми писали тут.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

США присоромили Фіцо за антиукраїнські заяви

Британці мають бути готові служити в армії у разі війни з Росією — Генштаб